Visiški naujas „Hyundai Kona“: išpuoselėtas, ryškus ir progresyvus

„Hyundai Motor“ toliau atskleidžia visiškai naujo „Kona“ modelio detales dar iki jo premjeros. Automobilio išvaizda ne tik pratęs „Hyundai“ identitetą, tačiau pateiks progresyvumo ir unikalumo mažųjų SUV segmente.

Naujojo „Kona“ priekis išraiškingas ir galingas. Jį puošia naujas „Hyundai Motor“ automobilių išskirtinis bruožas – laiptuotos grotelės. Nauji apšvietimo sprendimai paryškina automobilio išvaizdą: dieniniai LED žibintai sumontuoti ant pagrindinių LED žibintų. Atskirti žibintai priekyje kartu su aštriomis linijomis sukuria patikimą ir progresyvią išvaizdą. Drąsių formų priekį ir galą paryškina plati modelio stovėsena ir agresyvios kėbulo formos.

Naujausias „Hyundai“ modelis leis džiaugtis visais SUV teikiamais privalumais. Aukštesnė sedėsena užtikrina geresnį matomumą ir komfortą. Tuo tarpu pasirenkama visų varančiųjų ratų pavara leidžia pasinaudoti visomis važiavimo galimybėmis bet kokiomis sąlygomis.

„Kona“ premjera žymi naują „Hyundai Motor Europe“ žingsnį Europos rinkoje. Kompanija yra užsibrėžusi tikslą – iki 2021 metų išleisti 30 naujų modelių ir jų variacijų bei tapti pirmaujančia Azijos gamintoja Europoje. Nuo 2001 metų, kai buvo pristatytas pirmosios kartos „Santa Fe“, „Hyundai Motor“ pardavė 1,4 mln. automobilių ir užsitikrino savo vietą SUV segmente. „Kona“ taps ketvirtuoju gamintojo SUV modeliu Europoje.

Daugiau informacijos apie naująjį „Hyndai Kona“ pasirodys visai netrukus, o oficialus pristatymas planuojamas birželio 13 dieną.