Automobilių dalys

Fakto Auto automobilius remontuojame tik su sertifikuotomis, originaliomis gamintojo detalėmis. Fakto Auto galite įsigyti ir originalius automobilių aksesuarus. Detalėms ir aksesuarams suteikiama gamintojo garantija.

Rinkdamiesi aptarnavimą ar įsigydami automobilių detales iš Fakto Auto, užtikrinsite, kad automobilis kokybiškai, saugiai ir patikimai tarnaus ilgesnį laiką. Remontui naudojant ne originalias detales, kaip dažnai daroma gamintojo nepatvirtintose automobilių aptarnavimo vietose, rizikuojama sugadinti ir kitas automobilio dalis, kadangi neoriginalios detalės dažniausiai neatitinka bendros automobilio techninės charakteristikos.

Pagal automobilio modelį, pagaminimo metus ir važiuoklės numerį, rasime tinkamas dalis jūsų automobiliui.

Fakto Auto užtikrins, kad su savo automobiliu važinėsite patogiai, saugiai ir patikimai. Atvykite remontui arba įsigykite aksesuarus, perėjusius griežtus gamintojo kokybės kontrolės procesus:

  • Funkciniai ir dizaino aksesuarai (ratlankiai, stogo bagažinės laikikliai ir t. t.) suteiks galimybę sukurti naujesnį įvaizdį ir didesnį funkcionalumą.
  • Vidaus aksesuarai (grindų, bagažinės kilimėliai, purvasaugiai) užtikrins didesnį komfortą, švarą, paryškins salono stilių.
  • Naujosios technologijos (garso sistemos, atstumo jutikliai, apsaugos ir t. t.) leis atnaujinti automobilį ir keliauti dar patogiau ir saugiau.
originalus aksesesuarai