Elektromobiliai

Junkitės prie elektrinės revoliucijos – atraskite elektrinio automobilio vairavimo malonumą Fakto Auto salone!

Susidomėjimas ir pasirinkimas įsigyti būtent elektrinį automobilį Fakto Auto salone sparčiai auga ne be reikalo. Elektrinis automobilis – tai nepalyginamas komfortas, tylumas, ekonomiškumas ir ekologiškumas, kurį pamils kiekvienas šiuolaikiškas žmogus.

Nerimaujate dėl patikimumo? Elektriniai automobiliai Fakto Auto salone – abejonių nekeliantis pasirinkimas.

Kartu su moderniausiomis technologijomis žengiantys automobiliai pasižymi aukščiausios klasės našumu, ilgesniu baterijos veikimu ir trumpesniu įkrovimo laiku. Tai reiškia, kad šiuolaikišku elektriniu automobiliu drąsiai galite leistis net ir į keliones už miesto, o norėdami veikiančią bateriją išlaikyti kuo ilgiau, galėsite naudotis specialiomis energiją taupančiomis programomis.

Elektrinį automobilį galite įkrauti ir namuose, o keliaujant mieste ar už miesto pasitarnaus sparčiai besiplečiantis elektrinių transporto priemonių įkrovimo stotelių tinklas.

Fakto Auto salone turime tiek lengvųjų automobilių, tiek furgonų, kurie varomi švaria, pigesne ir gamtą tausojančia energija. Moderniam žmogui, šeimai ar verslui – mūsų salone rasite modernų bei stilingą elektromobilį, kuris sukels tikrą komforto, ekonomiškumo bei ekologiškumo revoliuciją!