Šiaurės Amerikos metų automobilis – „Hyundai Elantra“

Ponai ir ponios, skelbiame geriausius Šiaurės Amerikos automobilius! Jais tapo – „Hyundai Elantra“ lengvųjų automobilių kategorijoje ir „Range Rover Evoque“ tarp visureigių.

Finaliniame etape dalyvavo trisdešimt automobilių, tarp kurių – „Ford Focus“, „Volkswagen Passat“, BMW X3, „Honda CR-V“ ir kiti. Komisija nusprendė, kad geriausi – Korėjoje pagamintas mažas sedanas ir Didžiojoje Britanijoje nuo konvejerio riedantis visureigis.
 
„Hyundai“ nepralošė šiems rinkimams pateikę nebrangų kompaktišką sedaną. Komisija gyrė jo surinkimo kokybę, ekonomiškus variklius ir ypač konkurencingą kainą.
 
2011-ieji – neabejotinai geriausi „Hyundai“ metai rinkodaros skyriui. Vienas po kito jie rinko „Metų automobilio“ taures, gavo taip pat ir lietuvišką.
 
Tuo tarpu „Range Rover Evoque“ nuo pat pradžių buvo laikytas šių rinkimų visureigio kategorijos lyderiu. Iš balsus jam skyrusių komisijos narių girdėjosi vien pagyros – gražus, stilingas, tvirtas, ekonomiškas ir geras bekelėje.
 
„Jaguar Land Rover“ grupė į 2012-uosius žengia labai optimistiškai nusiteikę. Su „Jaguar XF“, ir „Range Rover Evoque“ priešakyje, jiems nusimato geriausi metai pardavimais.

2012 metų automobilio konkurse „Hyundai“ susilaukė didelės sėkmės – „Hyundai i40“ buvo suteiktas Lietuvos metų automobilio titulas, o „Hyundai Genesis Coupe“ buvo išrinktas „Sportiškiausiu automobiliu 2012“.

Nepaisant to, kad „Hyundai i40“ rinkoje yra tik keletą mėnesių, šis modelis buvo labai gerai įvertintas. Neseniai Vokietijoje vykusiame „EuroCarBody 2011“ konkurse automobilis „Hyundai i40“ buvo apdovanotas aukso medaliu. Modeliui „i40“ pergalę lėmė kruopštus inžinierių darbas, šiuolaikinės medžiagos, itin tvirto plieno panaudojimas, nepriekaištinga surinkimo kokybė ir naujų metodų įdiegimas kėbulo struktūroje.

„Hyundai i40“ buvo kuriamas ir įrengiamas atsižvelgiant į Europos automobilių rinkos poreikius ir pageidavimus. „i40“ apjungia šiuos keturis elementus, tapusius esminėmis „Hyundai“ vertybėmis: stilingą dizainą, ekonomiškumą, praktiškumą ir efektyvumą.

Dabar galima įsigyti „i40“ universalus, o kitų metų sausio pabaigoje mūsų rinką papildys sedanai. „i40“ modeliai gaminami su dviejų skirtingų lygių įranga – tai „Comfort“ ir „Style“ automobiliai, kuriuos galima įsigyti su benzininiu arba su dyzeliniu varikliu ir atitinkamai su mechanine arba automatine pavarų dėže.

„Hyundai“ sutelkė visą dėmesį į bendrovės gaminamų automobilių saugumą – „Hyundai i40“ saugos bandymuose „EuroNCAP“ modeliui „Hyundai i40“ buvo suteiktas aukščiausias penkių žvaigždučių įvertinimas, suaugusiųjų saugumo kategorijoje rezultatas buvo 92%, įskaitant didžiausią taškų skaičių už keleivių saugumą esant smūgiui į šoną.

„i40“ pasyviosios ir aktyviosios saugos sistemos viršija EuroNCAP 2011 metams iškeltus saugos reikalavimus.

„Hyundai“ penkerių metų garantijos paketas (Five Year Triple Care) siūlo klientams vertingą trijų elementų derinį: penkerių metų neribotos ridos garantiją, pagalbos kelyje paslaugas ištisą parą ir garantijos galiojimo laikotarpiu kartą per metus nemokamą techninę apžiūrą.