Šiandien Baltijos šalyse pradedama prekiauti geidžiamu „IONIQ 6“ pagal visiškai naują kainodarą

Hyundai IONIQ 6 nauja kainodara

Galiniais ratais varomas „IONIQ 6“ kainuoja 59 390 eurų, o keturiais ratais varoma versija – 64 390 eurų. Abu modeliai turi gausų „Ultimate“ įrangos paketą ir didelį 77,4 kWh akumuliatorių.  Papildoma įranga klientui suteikiama nemokamai.

Naujoji „IONIQ 6“ kainodara suteikia klientams galimybę nemokamai rinktis norimą papildomą įrangą.  Itin ekologiško „IONIQ 6“ standartinėje įrangoje yra 18 colių „AeroWheels“ lengvojo lydinio ratlankiai, skaitmeniniai šoniniai veidrodėliai, mažinantys oro pasipriešinimą, ir 46 % perdirbto audinio interjero apdaila.

Galiniais ratais varomo „IONIQ 6“ bendras WLTP nuvažiuojamas atstumas yra 614 km, o keturiais ratais varomo modelio – 583 km.

Ekologiška oda aptrauktą juodos arba šviesios spalvos saloną, kurį paprastai galima įsigyti už papildomą mokestį, galima užsisakyti nemokamai, kaip ir naujus skaitmeninius šoninius veidrodėlius. Be to, galima įsigyti 20 colių „UltimateWheel“ lengvojo lydinio ratlankius, tačiau jie sumažina nuvažiuojamą atstumą maždaug 64-69 km.

Pasirenkamus priedus galima derinti be apribojimų: odiniai apmušalai, mažesni ratlankiai ir skaitmeniniai šoniniai veidrodėliai gali būti montuojami į pasirinktą modelį.

„IONIQ 6 yra itin gražus ir ekonomiškas modelis. Norėjome pasiūlyti savo klientams laisvę pasirinkti ekologišką automobilį su didžiausiu nuvažiuojamu atstumu arba jį individualizuoti pakeičiant be papildomų išlaidų“,

sako „Hyundai Motor Finland“ produktų vadybininkas Aki Kaukola.

Į standartinę „Hyundai IONIQ 6“ įrangą įeina, pavyzdžiui, 3,6 kW „Vehicle-to-Load“ (V2L) funkcija su „Schuko“ adapteriu, akumuliatoriaus pašildymas važiuojant iki greitojo įkrovimo stotelės, išmanieji „Matrix LED“ priekiniai žibintai, HUD priekinio stiklo ekranas, HDA 2 pagalbos kelyje paketas, RSPA 2.0 nuotolinio savaiminio automobilio pastatymo sistema, naujausios kartos „Hyundai SmartSense“ saugos paketas, „E-Active Sound Design“, 360° viso vaizdo monitorius, dviejų zonų apšvietimas pagal nuotaiką ir „Bluelink“ telematikos programėlė.

Vieninteliai papildomi priedai „IONIQ 6“ kainoraštyje, už kuriuos reikia mokėti, yra stiklinis stoglangis (999 EUR) ir specialios spalvos (matinė – 890 EUR, metalinė, perlamutrinė ir specialios spalvos – 690 EUR).

„Hyundai IONIQ 6“ sukurtas ant E-GMP platformos, todėl automobilio salonas tapo ypač erdvus ir talpus – jo ilgis yra 4855 mm, o ratų bazė – 2,95 m. Bagažinės talpa – 401 litras (VDA). Be to, galiniais ratais varomame modelyje po variklio dangčiu yra 45 litrų talpos atskira bagažinė, o keturiais ratais varomame modelyje – 14,5 litrų talpos bagažinė.

„IONIQ 6“ yra vienas efektyviausiai energiją vartojančių elektromobilių modelių rinkoje. Automobilio oro pasipriešinimo koeficientas yra tik 0,21, o aerodinaminės savybės – aktyvios oro įsiurbimo angos, ratų arkų oro užuolaidos ir efektyvus spoileris.

Naujasis „IONIQ 6“ taip pat yra vienas iš nedaugelio rinkoje esančių automobilių modelių, kuriuos galima įkrauti tiek 400 voltų, tiek itin greitais 800 voltų įkrovikliais. Idealiomis sąlygomis „IONIQ 6“ galima įkrauti 800 voltų įkrovimo stotyje, kurios didžiausia galia siekia 240 kW ir kuri akumuliatorių nuo 10 iki 80 % įkrauna vos per 18 minučių.

„IONIQ 6“ yra pirmasis „Hyundai“ modelis, kuriame siūlomi „Over-the-Air“ (OTA) programinės įrangos atnaujinimai. „Automobiliai nuolat atnaujinami, o OTA atnaujinimai sutaupo daug klientų laiko, nes automobilio programinę įrangą galima atnaujinti ir įdiegti neatvykstant į servisą. „IONIQ 5“ jau turėjo galimybę nuotoliniu būdu atnaujinti navigacijos ir multimedijos sistemą, tačiau atnaujinus „IONIQ 6“ šios galimybės dar labiau išplečiamos”, – sako Kaukola.

Pirmieji „IONIQ 6“ automobiliai Baltijos šalyse pasirodys 2023 m. vasaros pradžioje. Išankstiniai pardavimai prasidėjo šiandien, 2023 m. sausio 12 d.