Pirmasis naujojo „Hyundai Santa Fe“ pristatymas Niujorko automobilių parodoje

Pirmąją balandžio savaitę „Hyundai“ pristatė naują „Santa Fe“ modelį Niujorko automobilių parodoje. Šis populiarus D segmento miesto visureigis smarkiai pasikeitė, – atnaujinta tiek automobilio išorė, tiek salonas. „Santa Fe“ naujoves ir galingesnius variklius papildė pirmą kartą į miesto visureigius montuojama „Hyundai“ vairo valdymo sistema FLEX STEER, kuri leidžia vairuotojui pačiam pasirinkti tinkamiausią vairo stiprintuvo jėgą ir vairo jautrumą. Prekyba šiuo automobiliu Europoje prasidės vasaros pabaigoje, Lietuvoje naujasis „Santa Fe“ pasirodys 2012 metų pabaigoje.

Nuo pirmojo „Santa Fe“ pristatymo 2000 m. pasaulyje buvo parduota apie 2,56 milijono šių populiarių automobilių, kurių 350 000 buvo parduota Europoje. „Hyundai“ įsitikinusi, kad Europoje naujasis miesto visureigis išlaikys stiprias pozicijas ir užims 5% savo segmento rinkos per pirmąjį 2013 metų pusmetį.

Naujajam „Santa Fe“ modeliui „Hyundai“ suteikia penkerių metų garantiją be ridos apribojimų. Į garantinį paketą taip pat įeina avarinė pagalba ištisą parą ir kasmetinė techninė apžiūra, atliekama tarp reguliarių techninės priežiūros darbų.