Pasauliui parodytas novatoriškas „Veloster“

Hyundai pirmą kartą pasauliui parodė savo trijų durų kupe modelį „Veloster“. Įspūdingas naujokas parodytas Šiaurės Amerikoje, tarptautinėje Detroito automobilių parodoje.
 
Tobulintas nuo 2007m. Seulo automobilių parodoje demonstruoto koncepcinio modelio, gamyklinis automobilis įkūnija originalią koncepcinio modelio dvasią, ir tuo pačiu atspindi naują „Hyundai“ bendrovės mąstymą 2011metais.
 
„Veloster“ skiriasi nuo įprastų kupe modelių tuo, kad turi trejas duris. Į erdvų automobilio saloną galima saugiai ir patogiai patekti pro galines duris keleivio pusėje. Šis praktiškas ir patogus sprendimas nei kiek nesumenkina patrauklios kupe išvaizdos, nes išorinės galinių durų rankenos nesimato.
 
Dinamiškame automobilio profilyje vėl matome „Hyundai“ tekančio vandens dizaino formas. Unikalias kėbulo linijas viršuje juosianti stiklo juosta įspūdingai suskaidyta juodais priekiniais statramsčiais. Šešiakampės „Hyundai“ priekinės grotelės, variklio dangčio elementai, sportiškos ratų arkos ir lenkti priekiniai žibintai iš priekio ir iš šonų pabrėžia atkaklų „Veloster“ veržlumą. Paskutiniai sportiško automobilio stiliaus akcentai – stiklinis bagažo skyriaus dangtis ir viduryje išsikišantis išmetamųjų dujų vamzdis.
 
„Veloster“ sumontuota naujausia „Hyundai“ jėgos perdavimo sistema, įskaitant pirmąją bendrovės gaminamą šešių laipsnių pavarų dėžę su dviguba sankaba. Su „Hyundai“ nauju efektyviai dirbančiu 1,6 litrų keturių cilindrų GDI benzininiu varikliu „Veloster“ kupe nesileis į jokius kompromisus ir suteiks nuostabaus važiavimo džiaugsmą taupant degalus ir neteršiant aplinkos.
 
„Hyundai Motor Europe“ viceprezidentas ir viešųjų ryšių vadovas Alanas Rushforthas teigia, kad su naujuoju „Veloster“ gerokai pasistūmėta į priekį, sprendžiant tradicinėje kupe konstrukcijoje glūdinčią problemą, kai dėl stiliaus reikia aukoti komfortą ir patogumą. „Šis nuostabus automobilis siūlo pažangiai mąstantiems pirkėjams aptakų ir išskirtinį naujoviškos kupe su trejomis durimis dizainą, praktiškumą ir važiavimo malonumą.
 
„Veloster“ įkūnija „Hyundai“ prekių ženklo evoliuciją Europoje: tai mūsų naujausias modelis, turintis ne tik puikią išvaizdą su gerai apgalvotu bazinės įrangos paketu, bet ir gerai žinomą „Hyundai“ produkcijos kokybę, saugumą ir efektyvumą. Mes tikimės, kad pavasarį Europos rinkoje pasirodysiąs automobilis pritrauks naujų mūsų prekės ženklą vertinančių pirkėjų.“
 
Europoje „Veloster“ bus parduodamas su rinkoje lygių neturinčiu „Hyundai“ penkerių metų trigubos garantijos paketu, į kurį įeina penkerių metų garantija be ridos apribojimo ir visą parą teikiama techninė pagalba kelyje, o taip pat penkerius metus nemokamai kartą metuose tikrinama automobilio techninė būklė.
 

Daugiau informacijos apie „Veloster“, Europai skirto modelio jėgos perdavimo sistemą ir techninius duomenis bus skelbiama artėjant Ženevos automobilių parodai 2011 m. kovą.