„Nissan“ įvertino atstovus Baltijos bei Šiaurės regiono šalyse: geriausias – Lietuvoje

Gruodis – įmonių vakarėlių, įvertinimų ir apdovanojimų metas. Ir jie vyksta ne tik įmonių viduje, bet ir visoje automobilių pramonės ekosistemoje. Japonų automobilių gamintojas „Nissan“ kiekvienais metais vertina visus savo atstovus pasaulyje, geriausieji gauna „Nissan Global Award“, „Nissan“ pasaulinį apdovanojimą. Šiaurės šalių regione šiemet jis atiteko UAB „Fakto“ autocentro atstovybei Vilniuje.

„Nissan“, kaip ir dauguma kitų didžiųjų gamintojų ne tik kuria bei gamina automobilius, bet ir akylai prižiūri, kaip jie patenka pas klientus, kaip šie yra aptarnaujami visu eksploatacijos periodu. Gamintojas akylai stebi savo atstovus, o parodžiusius geriausius rezultatus ir aptarnavimo kokybę regione – apdovanoja.

Iš 14-os Baltijos šalyse esančių „Nissan“ atstovybių geriausiai už 2022-us fiskalinius metus buvo įvertintas Lietuvoje, Vilniuje esantis „FaktoAuto“ salonas.

„Šis apdovanojimas yra didelis įvertinimas mūsų profesionaliai komandai, kuri visa širdimi rūpinasi klientais. Jį leido pasiekti bendras komandinis darbas ir kiekvieno indėlis į rezultatą“, – apdovanojimu džiaugėsi „FaktoAuto“ atstovybės „Nissan“ pardavimų vadovas Audrius Verikas.

Nissan Global Award 2023 renginys fakto autocentras

„Nissan Global Award“ regiono lyderiui yra teikiami toli gražu ne tik už parduotus automobilius. Vertinamas ir klientų pasitenkinimas, popardaviminis jų aptarnavimas, serviso paslaugų kokybė bei užsibrėžtų pardavimo ir rinkos dalies auginimo tikslų įgyvendinimas. Pastarieji tikslų rodikliai kiekvienam atstovui skiriasi. Iš mažesnių salonų reikalaujama mažiau, iš didesnių – daugiau. „FaktoAuto“ atstovybės iškelti tikslai sudarė pusė visų Lietuvos „Nissan“ pardavimų, ir Vilniečiai jį įgyvendino.

„Tikrai malonu vėl gauti tokį apdovanojimą. Esame jų jau turėję praeityje, tačiau per pandemiją apsisukimai buvo sustoję. Džiaugiamės grįžę į savo vėžes, ir nežadame sustoti, nes tikrai turėsime ką pasiūlyti rinkai“, – kalbėjo A. Verikas.

Tai jau antrasis „Nissan Global“ apdovanojimas, ir aštuntasis bendras gamintojo įvertinimas „FaktoAuto“ atstovybei nuo 2008 metų. Keturis kartus vilniečiai buvo apdovanoti, kaip geriausia atstovybė tiek Baltijos, tiek Šiaurės šalyse, buvo įvertinti, kaip moderniausia atstovybė ir geriausia „Metro“ atstovybė Baltijos šalyse.

Nissan Global Award 2023 fakto autocentras

„Labai džiaugiuosi, kad „FaktoAuto“ gavo prestižinį „Nissan Global Achievement Award“ apdovanojimą. Šio apdovanojimo tikslas visada buvo stiprinti mūsų dėmesį našumui visose verslo srityse, vis labiau akcentuojant išskirtinės klientų patirties teikimą. Šis apdovanojimas atpažįsta aistrą, viziją ir atsparumą bei skatina kūrybiškai mąstyti ateityje. Norėčiau padėkoti savo ir „Nissan“ komandoms už jų indėlį per pastaruosius metus. Didžiuojuosi tuo, ką nuveikėme kartu reikšmingų pokyčių mūsų versle ir organizacijoje metu. Smagu jausti, kaip auga ir entuziazmas. Mums sekėsi praeityje, mums sekasi ir šiandien, o mes esame komanda, kuriai seksis ir ateityje,“ – kalbėjo „FaktoAuto“ direktorius Donatas Rutkauskas

Dar vienas postūmis į priekį „Nissan“ atstovas – „X-Trail“ modelio pergalė „Lietuvos metų automobilio 2024“ konkurse, iki 40 tūkst. eurų kainuojančių automobilių kategorijoje. Pardavėjai neslepia, kad dideli SUV yra perkami kaip karštos bandelės, ir dažniausiai – geriausiai sukomplektuoti, bei su galingiausia elektrifikuota visų varančiųjų ratų „E-4RCE“ pavara.