Nissan autodalys internetu – nauja, patogesnė realybė

Pasaulinė pandemija pakeitė daugelį žmonių įpročių ir dalis jų pasikeitė negrįžtamai. Vienas tokių tai apsipirkinėjimas internetu – saugiau, greičiau ir patogiau prekes pirkti renkasi vis daugiau gyventojų, o prekių kiekis, kurias galima įsigyti neišėjus iš namų, vis didėja. Vardan patogumo klientams šiuo keliu pasuko ir oficialus „Nissan“ atstovas Lietuvoje, įkūręs originalių automobilių dalių parduotuvę internete.

Kadangi automobilių dalys dažnam gyventojui nėra kasdien perkama prekė, šis procesas dažnai gali kelti nereikalingą stresą. Tinkamos dalies paieška ne tik užima daug laiko, bet ir reikalauja atitinkamų techninių žinių. Siekdami, kad klientų patirtis būtų kuo geresnė ne tik tada, kai automobilis išrieda pro salono vartus, bet ir prireikus techninio aptarnavimo, „Nissan“ atstovai automobilio dalių parduotuvę internete stengėsi padaryti aiškiai suprantamą visiems vartotojams.

„Atsižvelgdami į rinkos situaciją atidarėme atsarginių dalių parduotuvę internete. Puslapis skirtas tiek profesionalams, besiverčiantiems didmenine dalių prekyba, tiek paprastiems klientams ieškantiems vienos ar kitos dalies. Dabar klientas galės rinktis kas jam patogiau, nes užsisakant internetu ne tik nereikės atvykti į saloną pasiimti reikiamos dalies, bet ir savo užsakymą bus galima saugiai pateikti klientui patogiausiu metu.

Mums šį portalą padėjo sukurti IPSP komanda, turinti daugiametę patirtį autoverslo ir IT sektoriuose“, – apie internetinės dalių parduotuvės atidarymą kalbėjo „Fakto Auto“ popardaviminio aptarnavimo padalinio vadovas Valdemaras Rudzys.

Automobilių ilgaamžiškumas

Vienas pagrindinių veiksnių, lemiančių automobilių ilgaamžiškumą yra tai, kaip jis prižiūrimas. Svarbu, kad būtų laiku atliekami techniniai aptarnavimai, keičiama variklio alyva ir stebima tokių mazgų kaip stabdžiai, pakaba ar važiuoklė, būklė. Siekiant patikimumo bei ilgo automobilio tarnavimo taip pat svarbu ir tai, kokiomis dalimis keičiami susidėvėję mazgai.

„Niekam ne paslaptis, kad rinkoje galima įsigyti įvairiausių trečių gamintojų automobilių dalių analogų. Dažnai tokie gaminiai gali būti pigesni už originalias ir sertifikuotas dalis, bet dėl jų kokybės atsakyti būtų sunku. Automobilių gamintojai suteikdami garantiją ne veltui reikalauja, kad automobilyje būtų montuojamos tik originalios dalis. Tokiu būdu išlaikoma aukšta gamintojo kokybės kartelė. Mūsų parduotuvėje nissandalys.lt yra prekiaujama tik originaliomis automobilių dalimis, atvykusiomis tiesiai iš gamintojo“, – pasakojo V. Rudzys.

Valdemaras Rudzys Nissan dalys

Nežinantys ko tiksliai reikia jų automobiliui ar norintys pasikonsultuoti darbo metu gali skambinti nurodytais numeriais ir gauti profesionalią sertifikuotų „Nissan“ meistrų konsultaciją apie jų automobiliui tinkančias dalis. Taip pavyks išvengti situacijų, kai tik prieš montuojant detalę išaiškėja, kad ji nėra tinkama.

Automobilių dalys, užsakytos internetinėje parduotuvėje, vos per kelias dienas bus pristatytos į bet kurią Lietuvos vietą. Dalims netikus jas taip pat bus galima grąžinti.

nissan dalys