Naujosios kartos „i30“ universalui – aukščiausias penkių žvaigždučių Euro NCAP įvertinimas

  • Naujos kartos „i30“ universalas gavo aukščiausią saugos įvertinimą Europoje.
  • 90% iš viso vaikų ir suaugusių keleivių saugos testuose.
  • „Hyundai“ strategija „Pagaminta Europai“ pasiteisino.

Per „Hyundai“ atliktus testus, kurių vykdymą prižiūrėjo ir patvirtino Euro NCAP, naujosios kartos „i30“ universalas surinko 90% „vaikų keleivių“ kategorijoje 18 mėnesių ir 3 metų amžiaus vaikų grupių bandymuose. „Suaugusių keleivių“ kategorijoje naujos kartos „i30“ universalas taip pat surinko 90%. Pažymėtina labai gera galvos atramų suteikiama apsauga nuo kaklo traumos smūgio į automobilio galą metu.

Naujosios kartos „i30“ universalas gerai pasirodė „pėsčiųjų“ bandyme, gavęs didžiausią skaičių taškų už pėsčiųjų kojų apsaugą buferiu. Elektroninė stabilumo programa ir priminimas apie neužsegtus saugos diržus priekinėse ir galinėse sėdynėse padėjo šiam modeliui gauti 86% „pagalbinių saugos sistemų“ kategorijoje.


„Hyundai Motor Europe“ viceprezidentas ir gamybos direktorius Allanas Rushforthas taip komentavo vertinimo rezultatus: „Penkių žvaigždučių įvertinimas parodo mūsų pasiryžimą gaminti Europai skirtus automobilius ir užtikrinti aukščiausią saugos lygį  „Hyundai“ klientams. Tai įrodymas, kad mūsų strategija gaminti automobilius Europoje europiečiams yra sėkminga, o „Hyundai“ dizainas, kokybė ir vertė pritraukia naujų pirkėjų.“


Naujos kartos „i30“ universalas yra naujausias „Hyundai“ modelis, kuris gavo aukščiausią penkių žvaigždučių įvertinimą griežtoje Euro NCAP bandymų programoje, sekdamas pirmųjų „i30“, „i20“, „ix35“, „ix20“, „i40“, „Veloster“ ir naujos kartos „i30“ penkiadurio modelio pavyzdžiu.


Kiekvienas Europoje parduodamas naujos kartos „i30“ turi „Hyundai“ penkerių metų trigubą priežiūrą. Šis laurus pelnęs patikimumo paketas apima penkerių metų garantiją be ridos apribojimo, penkerius metus teikiamą techninę pagalbą kelyje ir penkerius metus atliekamą techninę apžiūrą.

Apie „Hyundai Motor“
1967 m. įkurta bendrovė „Hyundai Motor Co.“ tapo „Hyundai Motor“ grupe su keliomis dešimtimis automobilių verslu užsiimančių dukterinių įmonių ir filialų. Septynias gamyklas už Pietų Korėjos ribų, t.y. Brazilijoje, Kinijoje, Čekijos Respublikoje, Indijoje, Rusijoje ir JAV,  turinti „Hyundai Motor“ 2011 metais visame pasaulyje pardavė 4,06 mln. automobilių. 80 000 darbuotojų visame pasaulyje turinti „Hyundai Motor“ gamina įvairius gaminius – mažus ir didelius keleivinius automobilius, padidinto pravažumo ir komercines transporto priemones.
Daugiau informacijos apie „Hyundai Motor“ produkciją rasite
www.hyundai.com.

Apie „Hyundai Motor Europe“
2011 metais Hyundai Europoje pardavė rekordinį automobilių skaičių – 398 129 – ir užėmė geriausią kada nors turėtą 2,9% rinkos dalį. 2011 m. gegužės mėnesį Hyundai pardavė 5 000 000 automobilių Europoje nuo importo pradžios 1977 metais. Bendrovė kuria, konstruoja ir gamina automobilius Europoje europiečiams. Tarp jų yra ir „i30“ – geriausiai 2011 metais parduodamas „Hyundai“ modelis, kurių parduota 96 000. „Hyundai“ parduoda savo automobilius 2 500 salonų veikiančių 28 Europos šalyse.
Daugiau informacijos apie „Hyundai Motor“ produkciją rasite
www.hyundai.com/eu ir www.hyundai.lt