Naujosios kartos „Hyundai Santa Fe” apdovanotas už saugumą

  • Naujosios kartos „Sante Fe“ gavo Amerikos draudimo ir kelių eismo saugos instituto apdovanojimą už geriausią saugą.
  • Pripažinta geriausiai žmones apsaugančia transporto priemone.
  • Praeitą mėnesį Europoje prasidėjo prekyba naujosios kartos „Santa Fe“. 


Šią savaitę naujosios kartos „Hyundai Santa Fe“ gavo aukščiausią Amerikos draudimo ir kelių eismo saugos instituto 2012 metų apdovanojimą už geriausią saugą – „Top Safety Pick“. Šis apdovanojimas skiriamas geriausiai žmones apsaugančioms transporto priemonėms vidutinio stiprumo priekinio kampinio, šoninio smūgio, apsivertimo ir smūgio į galą bandymuose.


„Sauga buvo ir bus didžiausias „Hyundai“ prioritetas, tad mes labai džiaugiamės matydami savo naująjį „Santa Fe“ modelį šiame svarbiame prestižiniame sąraše“, kalba „Hyundai Motor Europe“ viceprezidentas ir gamybos direktorius Allanas Rushforthas. „Hyundai“ pasiryžusi kurti ir gaminti geriausias aktyvios ir pasyvios saugos technologijas. Šis Draudimo ir kelių eismo saugos instituto apdovanojimas už geriausią saugą patvirtina, kad „Santa Fe“ yra universalus ir saugus lyderis savo klasėje.“


Draudimo ir kelių eismo saugos institutas yra JAV ne pelno organizacija savo veiklą skirianti tam, kad eismo įvykiuose būtų kuo mažiau mirčių, traumų ir žalos turtui. Šio instituto skiriami apdovanojimai už geriausią saugą padeda vartotojams išsirinkti tokius automobilius, kurie geriausiai apsaugo žmones per automobilių avarijas.  „Santa Fe“ atitinka geriausios saugos vertinimo kriterijus ir gavo gerus įvertinimus visuose keturiuose instituto bandymuose (priekinio, šoninio smūgio, apsivertimo ir smūgio į galą).


Aktyvios saugos sistemos geriausiai padeda naujosios kartos „Sante Fe“ vairuotojams išvengti avarijos. Tai ABS (stabdžių atiblokavimo sistema), ESP (elektroninė stabilumo programa), VSM (automobilio stabilumo valdymas) ir DBC (kalnų stabdžio valdymo sistema) su HAC (pagalbine pajudėjimo įkalnėje sistema).  Nukrypimo nuo važiavimo juostos įspėjimo sistema įspėja vairuotoją, jei automobilis nukrypsta į gretimą eismo juostą be įjungto posūkio signalo.


Naujosios kartos „Hyundai Santa Fe“ modeliais Europoje pradėta prekiauti 2012 metų rugsėjo mėnesį. Nepriklausoma transporto priemonių vertinimo asociacija Euro NCAP paskelbs savo pirmos klasės visureigių vertinimo rezultatus 2012 m. lapkričio 28 d.