Naujos kartos Hyundai „i20“ gavo prestižinį apdovanojimą „Auksinis vairas 2015“

2015 m. lapkričio 11 d. Naujos kartos „i20“ gavo „Auksinio vairo 2015“ apdovanojimą. Kompaktiškas automobilis laimėjo skaitytojų skiriamą apdovanojimą šiame segmente ir gavo vieną iškiliausių apdovanojimų automobilių pramonėje. Naujos kartos „i20“ įveikė savo konkurentus, tokius kaip „Škoda Fabia“ ir „Opel Karl“, ir iškovojo „Hyundai“ pirmąją pergalę „Auksinio vairo“ apdovanojimuose.

 

„Axel Springer Publishing“ pastate Berlyne vykusioje apdovanojimų ceremonijoje prizą atsiėmė  „Hyundai Motor Group“ prezidentas ir vyriausias konstruktorius Peteris Schreyeris. „Mes tikrai didžiuojamės, kad skaitytojams padarė įspūdį vienas jauniausių mūsų automobilių šeimos narių. Tai dar vienas įrodymas kad mes sėkmingai judame į priekį konstravimo, kokybės ir meistriškumo požiūriu,“ kalbėjo prezidentas.

 

2015 metais 40-metį švenčiantis „Auksinio vairo“ apdovanojimas skiriamas geriausiam naujam metų automobiliui. Apdovanojimą skiria Vokietijos automobilių žurnalas „Auto Bild“ ir savaitraštis „Bild am Sonntag“, bendradarbiaudami su dukteriniais leidiniais 20-yje šalių. Balsavime dalyvavo 425 000 skaitytojų visoje Europoje.

 

Balsavusieji skaitytojai išrinko naujos kartos „i20“ mažų automobilių kategorijoje. Laimėtojai kitose kategorijose – kompaktinių automobilių, vidutinio dydžio automobilių, vidutinio dydžio SUV, prabangių automobilių, sportinių automobilių ir šeimos automobilių – buvo išrinkti apjungus skaitytojų ir žiuri, sudarytos iš konstruktorių, redaktorių, lenktynininkų ir kitų specialistų, balsus.

 

Paskutinis naujos kartos „i20“ gautas apdovanojimas seka visą eilę kitų prestižinių apdovanojimų, tokius kaip garsusis „Raudonojo taško“ produkto dizaino apdovanojimas ir „If“ dizaino apdovanojimas. Šių metų pradžioje Auto Bild atliktame mažų automobilių vertinime jis taip pat išrinktas „geriausiu savo klasės automobiliu“ (2015 metų leidinys Nr. 32).