Naujoji trečios kartos „Hyundai Motor“ platforma Europoje su naujais modeliais pasirodys 2020 metais

Related image

Ofenbachas, Vokietija, balandžio 23d. — „Hundai Motor“ pristato naują savo automobilių platformą. Ji leis pagerinti dizainą, saugumą, degalų sąnaudas ir vairavimo savybes. Europoje ant šios platformos sukurti modeliai pasirodys 2020 metų pradžioje.

Naujoji trečiosios kartos modulinė „Hyundai“ automobilių platforma sukurta pasitelkiant ankstesniosios platformos geriausias savybes ir pritaikoma skirtingų pasaulio rinkų reikalavimams. Ji lengvesnė, universalesnė, o jos dizainas leidžia kurti aerodinamiškesnes formas.

„Nauja technologija leis sustiprinti ateinančių „Huyndai“ modelių konkurencines pozicijas rinkoje. Taip pat stipriai pagerės dizainas, saugumas ir vairavimo savybės. 

„Hyundai“ pamažu išplės naujos platformos panaudojimo sritis, kad dar daugiau klientų galėtų džiaugtis vairavimo malonumu ir komfortu“, – sako „Hyundai Motor Europe“ rinkodaros ir produktų skyriaus viceprezidentas Andreasas Christoph Hofmannas.  

Trečiosios kartos platformoje – saugumas svarbiausioje vietoje

„Hyundai“ naujojo platformoje panaudojo kelių energijos nukreipimo krypčių struktūrą, karštą štampavimą bei integravo itin tampraus plieno plokštę ir taip pagerino kėbulo saugumą susidūrimo metu. Moderni kelių energijos nukreipimo krypčių struktūra leidžia automobiliui geriau sugerti smūgį susidūrimo metu ir labiau apsaugo keleivius. Platesnis karšto štampavimo panaudojimas taip pat saugo keleivių kabiną nuo deformacijos ir taip gerina automobilio saugumą. Smūgio metu net ratai pasisuks į išorinę pusę, kad užtikrintų keleivių saugumą. Toks sprendimas neleidžia automobiliams suktis ir apsaugo nuo antro susidūrimo.

 

Dėl savo standumo standumo ir anksčiau išvardintų sprendimų trečiosios kartos platforma pasižymės tikslesniu vairavimu. Jį sustiprins vairo traukės, kurios bus montuojamos arčiau priekinių ratų vidurio. Tuo tarpu padangų optimizavimo technologija užtikrins stabilų ir subalansuotą važiavimą. Galiausiai jautriausiose vietose bus pagerinti garso slopinimo sprendimai, kad sumažėtų triukšmas, vibracija ir grubumas.

Efektyvesnis ir daugiau malonumo suteikiantis važiavimas

Trečiosios kartos platforma „Hyundai“ dizaineriams leidžia naujuose automobiliuose panaudoti daugiau sportinių ir stilingų elementų. Čia veikianti sistema kontroliuoja oro srautus, taigi naujojoje platformoje oras lengvai juda pro variklio skyrių ir leidžia išsisklaidyti karščiui. Toks sprendimas didina žemesnės automobilio dalies stabilumą. Taip pat daugiau stabilumo suteikia žemesnis svorio centras: visi sunkūs automobilio komponentai yra sumontuoti kuo žemiau. Pagerėjo aerodinimika, todėl sumažėjo oro pasipriešinimas, pagerėjo degalų sąnaudos, galios rodikliai ir vairavimo savybės. Nauja modulinė platforma pritaikyta kitos kartos „Hyundai“ varikliui „Smartstream Powertrain“.

 

Naujoji „Sonata“ bus kuriama ant naujos platformos

 

„Hyundai“ paskelbė, kad naujosios kartos „Sonata“ modelis bus sukurtas ant trečiosios kartos platformos ir per ateinančius mėnesius pasirodys keliose skirtingose rinkose. Europoje platforma kartu su naujais „Hyundai“ modeliais pasirodys 2020 metais. Prieš šią inovatyvią nauja modulinę platformą 2008 metais buvo pristatyta pirmosios kartos, o 2013 metais – antrosios kartos platforma.

 

Daugiau informacijos apie trečiosios kartos „Hyundai“ platformą galima rasti čia:https://youtu.be/i_tMZtVYQE8