Mažasis krosoveris Hyundai Kona turi viską

Apie 2020-ųjų metų Hyundai Kona, kurią galima įsigyti su vidaus degimo varikliu, hibridine sistema arba pilnai elektrinę, rašo caranddriver.com portalas:

„Mažasis krosoveris Hyundai Kona turi viską: įspūdingą išvaizdą, įtraukiančias vairavimo savybes ir komfortišką saloną. Mums jis taip patinka, kad įtraukėme jį į 2019 metų geriausiųjų dešimtuką. Vidaus degimo variantą galima rinktis iš dviejų variklių, kurių geriausias yra 1.6 litro darbinio tūrio turbininis variklis, suteikiantis puikią akceleraciją ir ekonomiškas degalų sąnaudas. Kona išvaizda priverčia atsisukti net praėjus keliems metams po pristatymo, o salonas jaučiasi labiau „suaugeliškas“ tiek dėl savo dizaino, tiek dėl surinkimo kokybės. Vietos bagažinėje turėtų užtekti daugeliui pirkėjų, bet norintys vežioti didelius krovinius galbūt turėtų pasižvalgyti į didesnius modelius.“

„Hyundai inžinieriams pavyko įvykdyti sudėtingą užduotį ir Kona eksterjero žavesį perteikti ir jo salone, tuo pačiu išlaikant komfortą ir patogumą. Kokybiškos medžiagos, gera ergonomika ir komfortiškos sėdynės jaučiasi pakankamai rafinuotos, bet neprieštarauja Kona jaunatviškai išvaizdai. Vairuotojui prieš akis – pora paprastų analogiškų rodyklių, vairas apsiūtas malonia oda su kontrastingomis siūlėmis ir greičio palaikymo bei garso valdikliais. Tie, kurie į Hyundai Kona persės iš hečbeko ar sedano bus visiškai patenkinti bagažinės talpa, bet vairuotojai, prieš tai važinėję su didesniu visureigiu gali jausti vietos trūkumą. Mūsų lagaminų teste Kona aplenkė tik Mazdą CX-3, į kurios bagažinę tilpo dviem lagaminėliais mažiau“, – apie Hyundai saloną rašo amerikiečių portalas.

„Viršuje centrinės Kona panelės stūkso liečiamas ekranas su įprastais mygtukais šonuose, kurie leidžia lengvai perjungti norimus meniu. Sistemos valdymas mums pasirodė intuityvus, bet gan tingiai reaguojantis į nurodymus. Aukščiausios komplektacijos modelyje greitis, navigacijos nurodymai ar kita informacija gali būti projektuojami ant prieš akis išlendančio skydelio. Apple Car Play ir Android Auto taip pat prieinama.

Pirkėjai, ieškantys pagrindinių vairuotojo padėjėjų, visus juos ras Hyundai Kona automobilyje. Automatinis avarinis stabdymas, juostų palaikymo sistema ir vairuotojo dėmesingumo sekimo sistemos montuojamos jau standartinėse versijose. Papildomai galima pasirinkti ir kitas funkcijas. O prie viso to prisideda ir ilga 7 metų garantija“, – Kona savybėmis dalijosi automobilių žinovai.