Lietuvių įmonė pripažinta geriausia „Nissan“ atstovybe Šiaurės Europoje

Gegužės mėnesį vykusiuose kasmetiniuose „Nissan“ Šiaurės Europos padalinio „Nissan Nordic Europe OY“ apdovanojimuose triumfavo „Fakto“ autocentras. Įmonė buvo pripažinta geriausia „Nissan“ atstovybe Šiaurės Europoje – šiam regionui gamintojas priskiria Baltijos (Lietuva, Latvija, Estija) ir Skandinavijos (Danija, Švedija, Norvegija, Suomija) šalis. Visame regione yra 236 gamintojo atstovybės.

„Toks apdovanojimas – puikus pripažinimas visai Lietuvai, juk mūsų darbas įvertintas geriau nei šimtų konkurentų iš Skandinavijos. Geriausiais Šiaurės Europos regione esame pripažįstami jau antrą kartą, o tai – įrodymas, jog sugebame išlaikyti aukščiausią aptarnavimo lygį, o visa mūsų profesionalų komanda stengiasi patenkinti bet kurio kliento norus“, – teigia „Fakto“ autocentro direktorius Donatas Rutkauskas.

Tai ne vienintelis įmonės gautas apdovanojimas už pasiekimus 2018 metais: „Fakto“ autocentras taip pat pripažintas geriausiu „Nissan“ automobilių pardavėju ir atstovu Baltijos šalyse. Geriausia atstovybe Baltijos šalyse įmonė tampa jau penktą kartą.

Geriausių atstovybių rinkimuose „Nissan“ vertina automobilių bei aksesuarų pardavimus, klientų pasitenkinimą, jų lūkesčių įgyvendinimą, prekės ženklui daromą įtaką, gamintojo nurodymų laikymąsi ir kitus kriterijus. Geriausios atstovybės regionuose renkamos lyginant klientų atsiliepimus po apsilankymų naujų automobilių salone ir servise bei įvairius statistinius rodiklius. Kiekvieno regiono nugalėtoja dalyvauja pasauliniuose geriausios „Nissan“ atstovybės rinkimuose, jų rezultatai bus žinomi vasarą.

2005 m. Vilniaus Laisvės prospekte veiklą pradėjęs „Fakto“ autocentras yra didžiausias „Nissan“ atstovas Lietuvoje, kuriame parduodama ir aptarnaujama daugiausiai šios markės automobilių