„Kona Electric“ laužo nuvažiuojamo atstumo mitus ir šluoja apdo-vanojimus Europoje

Lapkričio 12 d., 2018 – Po sėkmingo pristatymo vasarą, naujasis „Hyundai Kona Electric“ jau laimėjo kelis svarbius automobilių apdovanojimus. Antrasis gamintojo visiškai elektrinis modelis buvo pripažintas dėl nuvažiuojamo atstumo, dinamikos, įperkamumo ir praktiškumo. „Kona Electric“ leidžia išlikti ramiems dėl nuvažiuojamo atstumo ir toliau tai patvirtina daugelio didžiųjų Europos leidinių atliekamuose testuose. 

„Daugelis prestižinių apdovanojimų įrodo, kad mūsų „Kona Electric“ yra geriausias modelis savo klasėje. Jis patvirtina mūsų patirtį gaminant našius ir ekologiškus automobilius. Tai yra naujas etapas elektrinių automobilių segmente. Automobilis derina SUV kėbulą su elektrinio variklio galimybėmis, todėl „Kona Electric“ neieško kompromisų“, – sako „Hyundai Motor Europe“ produktų ir rinkodaros viceprezidentas Andreas-Christophas Hofmannas.

Nuvažiuojamo atstumo bandymai: pranoksta lūkesčius

Daugelyje nepriklausomų nuvažiuojamo atstumo testų „Kona Electric“ nuvažiavo toliau nei 482 kilometrus. Tai yra atstumas, kuri pagal WLTP bandymų metodą deklaruoja gamintojas. Pirmieji bandymai vyko Paryžiaus automobilių parodos metu. 10 žurnalistų su 5 „Kona Electric“ modeliais važiavo nuo Frankfurto iki Paryžiaus. Didžiausias įveiktas atstumas buvo 506 km, o vidutinis greitis – 75 km/val.

Didžiausio Vokietijos automobilių žurnalo „Auto Bild“ atliktame bandyme „Kona Electric“ vienu įkrovimu nuvažiavo 613 kilometrų. Vėliau, Paryžiaus automobilių parodos proga, Prancūzijos automobilių portalo „Caradisiac“ žurnalistai nuvažiavo dar toliau. „Kona Electric“ viena įkrova įveikė 734,4 km ir pranoko visus kitus bandyme dalyvavusius elektromobilius.

„Hyundai“ taip pat pademonstravo geriausius rezultatus Jungtinės Karalystės leidinio „What Car?“ elektromobilių bandymuose „Real Range“. Juose automobiliai bandomi pagal kuo realesnes važiavimo sąlygas. Čia vienu įkrovimu „Kona Electric“ nuvažiavo 416,8 kilometro. Tai buvo geriausias rezultatas bandymuose. Milbruko bandymų trasoje modelis su 64kWh baterija dalyvavo kartu su 13 kitų elektromobilių.

Svarbiausi apdovanojimai Europoje už ateities transporto galimybes kiekvienam

Vasarį Anglijos „Fleet World Honours“ apdovanojimuose buvo skambiai pasakyta, kad „Kona Electric“ nuo šiol „keičia žaidimo taisykles“. Šis pirmasis apdovanojimas pažymėjo sėkmingą modelio pradžia dar prieš oficialią premjerą. Anot vertinimo komisijos, šio modelio inovatyvumas turi potencialo elektrinio transporto galimybes perkelti į platesnio naudojimo lauką.

Liepą „Auto Express“ apdovanojimuose „New Car Awards 2018“ gamintojas buvo pripažintas keletoje kategorijų, įskaitant ir „Įperkamiausio metų elektromobilio“. Kona Electric“ rungėsi su „Nissan Leaf“ bei „Volkswagen e-Golf“ ir buvo pripažintas komisijos dėl savo vienu įkrovimu įveikiamo atstumo bei prieinamos kainos.

 

Tuo tarpu Paryžiaus automobilių parodoje Prancūzijos technologijų portalo „01net.com“ vertinimo komisija  paskelbė „Kona Electric“ metų elektromobiliu. Jie pabrėžė geriausią modelio kainos ir kokybės santykį.

 

Pirmasis „Hyundai“ elektrinis mažasis SUV taip pat buvo paskelbtas geriausiu ekologišku automobiliu „Parkers New Car Awards 2019“ rinkimuose Jungtinėje Karalystėje. Automobilis buvo pripažintas dėl savo puikaus nuvažiuojamo atstumo, išskirtinio praktiškumo, patrauklaus dizaino ir prieinamumo, nes klientai apie elektromobilį pagaliau gali galvoti kaip apie kitą šeimos automobilį. Tuo tarpu Čekijos automobilių festivalyje „Escape6“ modelis buvo apdovanotas kaip žaliausias metų automobilis.

 

Naujasis „Kona Electric“: automobilis be kompromisų

„Kona Electric“ savyje sujungia progresyvų SUV stilių ir švarią elektrinę jėgainę, todėl tai – automobilis be kompromisų. Modelis yra pirmasis Europos rinkoje mažas elektrinis SUV automobilis, kuris siūlo įspūdingą nuvažiuojamą atstumą – iki 482 km (pagal WLTP matavimų metodą). „Kona Electric“ išsiskiria savo dizainu ir kaip įprastas „Kona“ yra pasiruošęs viskam. Dėl savo erdvumo elektromobilis yra labai visapusiškas automobilis, tinkamas kiekvienai dienai.