Kaip Android Auto paverčia vairavimą išmaniu

v:* {behavior:url(#default#VML);}
o:* {behavior:url(#default#VML);}
w:* {behavior:url(#default#VML);}
.shape {behavior:url(#default#VML);}

Naudodamiesi Android Auto programėle naujajame i40, jūs neturite liesti savo išmaniojo telefono. Prijunkite savo Android įrenginį ir priimkite skambučius, skaitykite pranešimus ir naudokitės programėlėmis tiesiog automobilio informacijos ir pramogų sistemoje. Visa tai galite atlikti per naujojoje i40 7 colių liečiamą ekraną ar netgi balso komandomis. Tai tikrai labai paprasta.

Pamatyti video galite čia.

 

Hyundai – pirmasis automobilių gamintojas, įdiegęs Android Auto, pristato šią išmaniąją technologiją Europai. Kaip buvo pranešta IAA 2015 parodoje, naujasis Hyundai i40 bus vienas iš pirmųjų automobilių Europos gatvėse, oficialiai palaikančių Google išmaniųjų telefonų ryšių sistemą. Štai, kaip ji veikia:

 

Sąsaja yra puikiai pažįstama Android vartotojams. Tai yra apgalvota: visas dizainas ir praktiškumas yra panašus į Google išmaniojo telefono operacinę sistemą. Pavyzdžiui, Android Auto programėlės pagrindinio meniu laukeliai yra panašūs į Google Now korteles, pateikiančias pačią svarbiausią informaciją. Šie duomenys gaunami tiesiog iš telefono, pvz. nurodoma vieta, kurios jūs ieškojote, prieš įsėsdami į automobilį. Jai pasirodžius pagrindiniame Android Auto meniu, palieskite ekraną ir Google Maps suras geriausią maršrutą.

 

Naudojantis Android Auto, jums nereikia laikyti savo išmaniojo telefono rankose.

 

Be Google Maps, Android Auto taip pat siūlo daug pramoginių programėlių. Android Auto palaiko Google Play Music, populiarios muzikos siuntimosi paslaugą Spotify ir daugybę podcast turinio, radijo ir audio knygų programėlių. Nors Android Auto neleidžia jums skaityti ar rašyti pranešimų vairavimo metu, programėlėje yra ir pranešimų programos Skype ir WhatsApp. Programinė įranga gali garsiai perskaityti gaunamus pranešimus ir paversti diktuojamą atsakymą į įprastą tekstinį pranešimą.

 

Praktiškai visos Android Auto funkcijos gali būti pasiekiamos balso komandomis, todėl nėra poreikio liesti ekraną, išskyrus balso atpažinimą pradedančio “g” mygtuko paspaudimą. Ant naujojo Hyundai i40 vairo yra balso komandos aktyvavimo mygtukas.

Normal
0
false

false
false
false

EN-US
X-NONE
X-NONE

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:”Įprastoji lentelė”;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-parent:””;
mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt;
mso-para-margin:0in;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:11.0pt;
font-family:”Calibri”,sans-serif;}