„Hyundai Veloster“ saugumo bandymuose gavo penkių žvaigždučių įvertinimą

  • „Veloster“ geriausias iš savo klasės: 96 % įvertinimas suaugusių keleivių ir 89 % įvertinimas vaikų keleivių kategorijose.
  • Šeštas iš eilės „Hyundai“ modelis gauna aukščiausią saugumo įvertinimą.
  • Su penkių žvaigždučių lygio saugumo įranga visiškai sukomplektuojamas „Veloster“ įrangos paketas.


Nepriklausoma transporto priemonių vertinimo organizacija „Euro NCAP“ suteikė „Hyundai Veloster“ aukščiausią penkių žvaigždučių saugumo įvertinimą. Atlikus bandymus pagal griežtus reikalavimus kai kurie 1+2 durų sportinio kupė rezultatai buvo geriausi savo klasėje.

Suaugusių keleivių kategorijoje „Veloster“ surinko 96 % balų, iš kurių daugiausiai gavo už saugumą šoninio susidūrimo bandymo metu ir stipresnio šoninio susidūrimo su stulpu bandymo metu. Vaikų keleivių kategorijoje „Veloster“ surinko 89 % balų . Dėl tokių suaugusių ir vaikų keleivių kategorijų rezultatų „Veloster“ gerokai pranoksta savo segmento konkurentus, pavyzdžiui, „Volkswagen Scirocco“, „Opel Astra GTC“ ir „Volvo C30“.

Dėl elektroninės stabilumo ir priminimo užsisegti saugos diržus sistemų automobilis surinko 71 % balų pagalbinių saugos priemonių kategorijoje.

„Veloster“ yra šeštas iš eilės „Hyundai“ modelis, gavęs aukščiausią penkių žvaigždučių įvertinimą pagal „Euro NCAP“ saugumo programą. Prieš „Veloster“ aukščiausią įvertinimą buvo gavęs naujasis „i40“.

„Hyundai Motor Europe“ vyresnysis viceprezidentas ir operacijų direktorius Allan‘as Rushforth‘as: „Šis „Veloster“ įvertinimas penkiomis žvaigždutėmis dar kartą įrodo mūsų pasiryžimą „Hyundai“ klientams užtikrinti visišką saugumą. „Veloster“ modelis žavi daugelį „Hyundai“ gerbėjų, nes šiame unikaliame 1+2 durų variante puikiai dera praktiškumas ir aptakus dizainas. Pripažinimas saugiausiu savo klasės automobiliu tik dar labiau pabrėžia jo žavesį“.

Kiekvienam Europoje parduodamam „Veloster“ taikoma penkerių metų trejopa automobilio priežiūra. Šis klientų aptarnavimo paketas užtikrina, kad klientui penkerius metus bus suteikta neribota garantija, pagalba kalyje ir transporto priemonės būklės patikros.