„Hyundai Motor“ patrigubina „Kona Electric“ gamybos pajėgumus

Hyundai Kona Electric pardavimai europoje
 

  • Nuo 2020 m. kovo mėnesio „Hyundai Motor Manufacturing Czech“ (HMMC) gamykloje pradedama „Kona Electric“ gamyba.
  • Tokiu būdu „Hyundai“ radikaliai sumažins „Kona Electric“ pristatymo terminus klientams Europoje.
  • Atsižvelgdama į klientų poreikį „Hyundai“ gali tapti didžiausia teršalų neišmetančių automobilių tiekėja Europoje, 2020 metais pasiūlydama 80 000 tokių automobilių.
  • Šiuo metu Baltijos šalyse parduodami „Kona Electric“ modeliai yra gaminami Pietų Korėjos Ulsano gamykloje gaminami modeliai.

Kadangi teršalų neišmetančių automobilių poreikis nuolat auga, „Hyundai Motor“ patrigubins savo „Kona Electric“ modelių pasiūlą klientams Europoje. Nuo 2020 metų kovo mėnesio kompanija pradės „Kona Electric“ gamybą savo gamykloje Čekijoje, o taip pat padidins šių modelių tiekimą iš Ulsano gamyklos Pietų Korėjoje. Tokiu būdu radikaliai sumažės šių automobilių pristatymo terminai klientams Europoje. Šiuo metu Baltijos šalyse parduodami „Kona Electric“ modeliai yra gaminami Pietų Korėjoje.

Sprendimas pradėti „Kona Electric“ gamybą Europoje buvo priimtas, siekiant geriau aptarnauti „Hyundai“ Europos klientus. Nuo išleidimo į rinką 2018 metais „Kona Electric“ paklausa viršijo visus lūkesčius, todėl išaugę gamybiniai pajėgumai padės patenkinti šią augančią paklausą.

2020 metais „Hyundai“Europos klientams pateiks virš 80 000 teršalų neišmetančių automobilių, įskaitant „Kona Electric“, „IONIQ Electric“ ir „NEXO“ automobilį su degalų elementais. Su tokia plėtra 2020 m. „Hyundai“ tikisi tapti didžiausia teršalų neišmetančių automobilių tiekėja Europoje.

„Mes įsiklausome į savo klientus ir šį sprendimą priėmėme tam, kad patenkintumėme augantį mūsų elektromobilių poreikį. Kadangi vis daugiau žmonių rūpi, kokį poveikį aplinkai daro jų pasirinktas automobilis, mes matome didelį elektromobilių potencialą Europos rinkoje“, sako Dong Woo Choi, „Hyundai Motor Europe“ prezidentas ir valdybos pirmininkas. „Tai atspindi mūsų progresyvų požiūrį ir sustiprins mūsų kaip lyderio pozicijas ateities transporto rinkoje.“

Kompanija yra ne tik teršalų neišmetančių automobilių modelių pradininkė, bet ir pirmauja pačių įvairiausių elektrifikuotų automobilių technologijų srityje. „Hyundai“yra visuotinai pripažintas ir pirmaujantis nuo 48 voltų pusiau hibridinių iki visiškai hibridinių (HEV) ir iš elektros tinklo įkraunamų hibridinių (PHEV) automobilių gamintojas, suteikiantis galimybe vis didesniam žmonių ratų mėgautis ateities mobilumu.

Žiniasklaida jau daugybę kartų pripažino „Kona Electric“ novatorišku nauju automobiliu. Jis išsiskiria populiariu miesto visureigio (SUV) tipo kėbulu, suderintu su elektrifikuotu jėgos agregatu, užtikrinančiu didelį autonominės ridos nuotolį, todėl „Kona Electric“ yra didelis žingsnis į priekį klientams, ieškantiems elektromobilio.

Su įdiegtais naujais patobulinimais jis suteikia dar daugiau pranašumų klientams, įskaitant greitesnį įkrovimą trifaze įtampa daugelyje Europos šalių ir nauja pasirenkama navigacijos sistema su 10,25 colio skersmens ekranu prietaisų skydelio centre.