„Hyundai Motor“ naujienos Frankfurto parodoje

2015 m. Tarptautinėje Frankfurto automobilių parodoje „Hyundai Motor“ demonstruoja savo prekės ženklo entuziazmą – pristato naujus modelius, nuostabius koncepcinius automobilius ir inovatyvias technologijas. Naujieji „i20 Active“ ir „New Santa Fe“ viešai demonstruojami pirmą kartą. Šie automobiliai papildė naujausią „Hyundai“ Europoje pristatomą asortimentą – visi modeliai yra mažiau nei 2 metų senumo. „Android Auto“ technologija, atvaizduojanti išmaniojo telefono ekraną automobilio ekrane, debiutuoja naujajame „i40“. „Hyundai“ yra viena pirmųjų automobilių gamintojų, siūlančių šią technologiją Europoje.

 

Įmonės aistra dizainui atsispindi šioje parodoje debiutuojančiame koncepciniame kupė „Vision G“, kuris padeda truputį geriau suprasti „Hyundai“ dizaino evoliuciją bei būsimų aukščiausios kokybės automobilių išvaizdą. Aistrą nepriekaištingoms eksploatacinėms savybėms įkūnija naujasis „Hyundai N“ – antrinis prekės ženklas, siūlantis tokius nuostabius koncepcinius automobilius kaip „N 2025 Vision Gran Turismo“.

 

2015 m. „Hyundai Motor“ atnaujino savo visureigių ir „Crossover“ tipo automobilių asortimentą. Parodoje pristatyti naujieji „i20 Active“ ir „Santa Fe“ turi daug atnaujintų aktyviosios saugos, komforto ir patogumo funkcijų. Taip pat pristatytas ir naujasis „i20“ serijos variklis – 1 litro T-GDI.

 

Thomaso A. Schmido, „Hyundai Motor Europe“ vykdomojo direktoriaus, komentaras: „Naujieji „i20 Active“ ir „Santa Fe“ toliau plečia mūsų „Crossover“ tipo automobilių ir visureigių asortimentą Europoje. Šiais metais visi modeliai buvo atnaujinti arba pakeisti naujais. Šie modeliai taip pat sustiprina mūsų naujausią asortimentą Europoje. Pirmoji 2015 m. pusė buvo mūsų sėkmingiausias laikotarpis Europoje. Stengiamės užtikrinti sistemingą augimą visais 2015 m. ir ne tik.“

 

Naujasis „i20 Active“ – tvirtas „Crossover“ tipo automobilis nuotykiams mieste

2016 m. prekyboje Europoje pasirodysiantis tvirtasis „i20 Active“ sustiprins „i20“ serijos patrauklumą. Šioje serijoje taip pat yra erdvusis ir rafinuotasis penkių durelių „i20“ ir sportiškasis bei individualusis kupė „i20“. Kompaktiškasis „Crossover“ pasižymi išskirtiniu dizainu ir siūlo daugiau universalumo nuotykius mėgstantiems žmonėms.

 

Norint užtikrinti „i20 Active“ savitumą, buvo pakoreguota pakaba, tad šis „Crossover“ tipo automobilis yra 20 mm aukštesnis, palyginti su penkių durelių „i20“. Taip pat pakelta ir vairuotojo sėdynė, kad būtų geresnis matomumas. Tvirtumo įspūdį padeda sukurti dugno apsauga priekyje ir gale bei ratų arkų apdaila, išskirianti šį automobilį iš tradicinių segmento B modelių ir padidinanti jo patrauklumą naujiems klientams.

 

Siekiant didesnio našumo, 2015 m. pabaigoje visus „i20“ serijos automobilius bus galima įsigyti su naujuoju trijų cilindrų 1 litro benzininiu varikliu, turinčiu turbokompresorių ir gaminamu dviejų skirtingo galingumo variantų. 100 PS variantas sukurtas maksimaliai taupyti degalus, o 120 PS – smagesniam vairavimui, tačiau nepamirštant našumo.

 

 

Naujasis „Santa Fe“ – rafinuotas ir inovatyvus visureigis

 

Naujasis „Santa Fe“ pristatomas su dizaino patobulinimais ir naujomis pažangiomis aktyviosios saugos, komforto ir patogumo funkcijomis. Populiarusis visureigis yra „Hyundai Motor“ ilgiausiai Europai gaminamas modelis, kuris jau tapo vienu iš prekių ženklo simbolių ir užsitarnavo rafinuoto bei nepriekaištingos kokybės automobilio reputaciją.

 

Naujojo „Santa Fe“ profilis rafinuotas, sukuriantis sportiško ir šiuolaikiško automobilio įspūdį, atspindintį naujausias „Hyundai“ šeimos išvaizdos tendencijas. Subtiliai patobulintas salono dizainas ir naujos medžiagos neleidžia suabejoti – šis automobilis yra pats tikriausias įmonės visureigių asortimento flagmanas.

 

Automobilyje įrengta begalė naujų aktyviosios saugos ir komforto funkcijų, įskaitant autonominius avarinius stabdžius, sistemą, įspėjančią apie gale važiuojančius automobilius, išmaniąją pastovaus greičio palaikymo sistemą, nematomų zonų aptikimo sistemą, pagalbinę rikiavimosi sistemą ir pagalbinę tolimųjų šviesų sistemą.

 

Geresniam ryšiui palaikyti „Hyundai Motor“ pristato „Android Auto“

„Hyundai Motor“ yra pirmoji automobilių gamintoja pasaulyje, įdiegusi „Android Auto“ savo automobiliuose. Ši sistema įdiegta anksčiau šiais metais JAV rinkai pristatyme „Hyundai Sonata“ modelyje. O dabar „Hyundai Motor“ bus viena iš pirmųjų automobilių gamintojų Europoje, į savo automobilių komplektaciją įtraukusių išmaniesiems telefonams skirtą programinę įrangą. „Android Auto“ turės naujasis „i40“, kuris bus pristatytas 2015 m. lapkričio mėnesį.

  

„Android Auto“ leidžia išmaniųjų telefonų su „Android“ operacine sistema naudotojams prijungti savo prietaisus prie „Hyundai“ informacinės pramoginės sistemos ekrano. Taip užtikrinama prieiga prie originalių ir trečiųjų šalių programėlių, daugiausia skirtų srautiniam muzikos klausymuisi, bendravimui ir radijo paslaugoms. „Android Auto“ „Hyundai“ vairuotojams suteikia galimybę likti prisijungusiems prie populiariausių svetainių ir neblaško dėmesio.

 

„Vision G“ – ateities dizainas ir technologijos

Dinamiškasis koncepcinis kupė „Vision G“ įkūnija „Hyundai“ aukščiausios klasės automobilių dizaino evoliuciją ir pristato pažangiąsias ryšio ir valdymo technologijas.

 

Unikalioji sportiška išvaizda ir pažangiosios technologijos buvo sukurtos bendradarbiaujant viso pasaulio „Hyundai“ dizaino centrams. Naujos funkcijos, pavyzdžiui, lenktas jutiklinis ekranas prideda rafinuotumo nepaprastai kokybiškam ir ganėtinai santūriam interjerui.

 Jocheno Sengpiehlo, „Hyundai Motor Europe“ rinkodaros viceprezidento, komentaras: „Vadovaudamiesi savo „Modern Premium“ strategine kryptimi, atnaujiname „Hyundai“ prekių ženklą ir kuriame naujas galimybes savo klientams. „Vision G“ parodo, kokio dizaino ir automobilių galite tikėtis iš „Hyundai“ ateityje, o „Hyundai N“ suteikia mūsų prekės ženklui daugiau jausmingumo.“