„Hyundai“ modelis „i40“ pelnė 2011 metų „EuroCarBody Golden Award“ apdovanojimą

  • „Hyundai“ tapo pirmuoju Azijos automobilių gamintoju, laimėjusiu aukščiausią apdovanojimą.
  • Laimėtojui savo balsus skyrė 500 žymiausių automobilių pramonės specialistų.
  • Pažangi smūgius sugerianti konstrukcija įvertinta už novatoriškus sprendimus.

„Hyundai i40“ modeliui buvo suteiktas prestižinis „Golden Award“ apdovanojimas per šių metų „EuroCarBody“ konferenciją, surengtą netoli Frankfurto, Vokietijoje. Automobilis gerokai pranoko kitų devynių didžiausių Europos ir Japonijos kompanijų modelius.

Pirmą kartą dalyvaudama tokio pobūdžio konkurse„Hyundai“ laimėjo aukščiausią apdovanojimą, laikomą svarbiausiu šioje pramonės šakoje. Iki tol kompanija nebuvo dalyvavusi tokiuose renginiuose.

„Automotive Circle International“ – didžiausios automobilių tiekėjus ir gamintojus vienijančios organizacijos surengtoje „EuroCarBody“ konferencijoje nugalėtoją rinko daugiau kaip 500 žiuri narių grupė, sudaryta iš visame pasaulyje garsių automobilių pramonės specialistų.

Žiuri visapusiškai vertino technines charakteristikas ir naujų medžiagų kūrimą, taip pat atsižvelgė į „i40“ gamybos efektyvumą ir skyrė automobiliui 37,98 taškus iš 50 galimų. Artimiausias varžovas ir antrosios vietos laimėtojas „Audi A6“ surinko 35,86 taškus, o trečią vietą užėmęs „Mercedes B-Class“ gavo 34,66 taškus. Taigi, „Hyundai“ pergalė neabejotina.

„Hyundai“ naudojamas didelio atsparumo plienas ir sustiprinti kėbulo konstrukcijos sudūrimai rodo, kad lengvas „i40“ kėbulas turi aukštą energijos sugėrimo efektyvumą, užtikrinantį didesnį keleivių saugumą per nelaimingą atsitikimą – tai savybės, kurias labai gerai įvertino žiuri.
„Hyundai“ varžovėmis buvo „Audi“, „BMW“, „Ford“, „Mazda“, „Mercedes-Benz“, „Nissan“, „Opel“, „Land Rover“ ir „Volkswagen“ bendrovės.

Alanas Rušfortas (Allan Rushforth), „Hyundai Motor Europe“ vyresnysis viceprezidentas ir vykdomasis direktorius, šį įvykį pakomentavo taip: „Tai, kad gavome „EuroCarBody“ aukščiausią apdovanojimą, patvirtina mūsų įsipareigojimą užtikrinti „Hyundai“ klientams patį aukščiausią įmanomą saugumo lygį. „i40“ neseniai gavo aukščiausią penkių žvaigždučių įvertinimą per „Euro NCAP“ susidūrimų bandymus, o šis apdovanojimas – tai dar vienas nepriklausomų šaltinių patvirtinimas, kad mūsų technologijos yra pirmaujančios rinkoje. Mes ir toliau diegsime pačias naujausias ir geriausias technologijas, kad apsaugotume keleivius ir visapusiškai pagerintume automobilių technines charakteristikas.“

Išleidžiamas su universalo ir – nuo šių metų pabaigos – su sedano kėbulais, naujasis „i40“ yra suprojektuotas ir sukonstruotas Europoje, ir specialiai pritaikytas Europos rinkai. „i40“ pirkėjai Europoje gali būti visiškai ramūs, nes „Hyundai“ Europoje siūlomas „Five Year Triple Care“ paketas suteikia šiam modeliui penkerių metų garantiją be ridos apribojimų, penkerių metų pagalbą kelyje ir nemokamą kasmetinę techninę priežiūrą penkerius metus.

Neseniai dėl savo novatoriškos kėbulo konstrukcijos „i40“ buvo priskirtas „D“ segmento automobilių žemiausiai draudimo kategorijai Didžiojoje Britanijoje.