„Hyundai IONIQ“ laimėjo prestižinį dizaino apdovanojimą „Red Dot 2016“

2016 m. kovo 30 d. „Hyundai Motor“ vėl gavo tarptautinį pripažinimą prestižinių dizaino apdovanojimų „Red Dot“ metu. Naujasis revoliucinis modelis „IONIQ“ buvo apdovanotas už nepriekaištingą dizainą vienoje svarbiausių – transporto priemonių – kategorijoje. Tai šeštasis „Hyundai“ automobilis, gavęs „Red Dot“ apdovanojimą per pastaruosius trejus metus.

 

Apdovanojamas „Hyundai Motor“ naujausio automobilio dizainas, orientuotas į ateitį. „IONIQ“ yra pirmasis „Hyundai Motor“ ekologiškas modelis ir žymi svarbų etapą įmonės tvarumo strategijoje. Neseniai laimėtas apdovanojimas dar labiau padidino „Hyundai Motor“ į ateitį orientuotos dizaino filosofijos populiarumą visame pasaulyje.

 

„Hyundai Motor“ buvo įvertinta „Red Dot“ žiuri už evoliucinį dizainą, ištobulintą ir rafinuotą formą bei naujų ekologiškų medžiagų naudojimą. „IONIQ“ atspindi naujas „Hyundai Motor“ automobilių dizaino galimybes. Šis automobilis yra aerodinamiškas, turi išbaigtas, lygias linijas ir paviršius, pabrėžiančius į kupė panašaus kėbulo formą.

 

Šiam automobilių gamintojui „Red Dot“ apdovanojimai nėra naujiena. 2015 m. naujos kartos „i20 Coupe“, naujos kartos penkių durelių „i20“ ir naujoji „Sonata“ gavo „Red Dot“ apdovanojimą už išskirtinį dizainą. 2014 m. šiuo prizu buvo apdovanoti naujasis „Genesis“ ir naujos kartos „i10“ automobiliai. Naujoji „Sonata“ ir „Genesis“ gavo dar vieną dizaino apdovanojimą – „Good Design 2014“, o naujos kartos „i20“ modelis laimėjo „iF Design 2015“ už išskirtinį ir rafinuotą B segmento stilių.

 

„Red Dot“ dizaino apdovanojimas, kurį skiria 38 ekspertų (žymių dizainerių, profesorių ir žurnalistų) iš 25 šalių žiuri, yra visame pasaulyje pripažįstamas ir trokštamas kokybiško dizaino įvertinimas. 2016 m. į apdovanojimą pretendavo 5 214 gaminių iš 57 šalių, taigi šis renginys buvo didžiausios tarptautinių gaminių varžytuvės pasaulyje.