„Hyundai i40“ buvo suteiktas Lietuvos 2012 metų automobilio titulas

i40 Metu automobilis„Hyundai“ jau 15 kartą dalyvavo Lietuvoje rengiamame „Metų automobilio“ konkurse, pristatydama 4 modelius – „Hyundai ix20“, „Hyundai i40“, „Hyundai Veloster“ ir „Hyundai Genesis Coupe“.

Šių metų konkurse „Hyundai“ susilaukė didelės sėkmės – „Hyundai i40“ buvo suteiktas Lietuvos metų automobilio titulas, o „HyundaiGenesisCoupe buvo išrinktas „Sportiškiausiu automobiliu 2012“.

Nepaisant to, kad „Hyundai i40“ rinkoje yra tik keletą mėnesių, šis modelis buvo labai gerai įvertintas. Neseniai Vokietijoje vykusiame „EuroCarBody 2011“ konkurse automobilis „Hyundai i40“ buvo apdovanotas aukso medaliu. Modeliui „i40“ pergalę lėmė kruopštus inžinierių darbas, šiuolaikinės medžiagos, itin tvirto plieno panaudojimas, nepriekaištinga surinkimo kokybė ir naujų metodų įdiegimas kėbulo struktūroje.

„Mums labai malonu, kad „Hyundai“ automobilius, o ypač neseniai rinkoje pasirodžiusio „i40“ į akis krentančią kokybę ir naujausias technologijas, pripažino ir įvertino Lietuvos žurnalistai“, – pasakė „Hyundai“ importuotojo „HyundaiMotorBaltic“ Pardavimų ir rinkodaros skyriaus vadybininkas MikkoHeiskanen.

„Hyundai i40“ buvo kuriamas ir įrengiamas atsižvelgiant į Europos automobilių rinkos poreikius ir pageidavimus. „i40“ apjungia šiuos keturis elementus, tapusius esminėmis „Hyundai“ vertybėmis: stilingą dizainą, ekonomiškumą, praktiškumą ir efektyvumą.

Dabar galima įsigyti „i40“ universalus, o kitų metų sausio pabaigoje mūsų rinką papildys sedanai. „i40“ modeliai gaminami su dviejų skirtingų lygių įranga – tai „Comfort“ ir „Style“ automobiliai, kuriuos galima įsigyti su benzininiu arba su dyzeliniu varikliu ir atitinkamai su mechanine arba automatine pavarų dėže.

„Hyundai“ sutelkė visą dėmesį į bendrovės gaminamų automobilių saugumą – „Hyundai i40“ saugos bandymuose „EuroNCAP modeliui „Hyundai i40“ buvo suteiktas aukščiausias penkių žvaigždučių įvertinimas, suaugusiųjų saugumo kategorijoje rezultatas buvo 92%, įskaitant didžiausią taškų skaičių už keleivių saugumą esant smūgiui į šoną.

„i40“ pasyviosios ir aktyviosios saugos sistemos viršija EuroNCAP 2011 metams iškeltus saugos reikalavimus.

„Hyundai“ penkerių metų garantijos paketas (FiveYearTriple Care) siūlo klientams vertingą trijų elementų derinį: penkerių metų neribotos ridos garantiją, pagalbos kelyje paslaugas ištisą parą ir garantijos galiojimo laikotarpiu kartą per metus nemokamą techninę apžiūrą.