Galingasis „Hyundai N“ koncepcinis modelis bus pristatytasParyžiaus automobilių parodoje

2016 m. rugsėjo 22 d. „Hyundai Motor“ leis pirmą kartą žvilgterėti į naujausią galingąjį „N“ koncepcinį modelį „RN30“, kuris 2016 m. rugsėjo 29 d. Paryžiaus automobilių parodoje švęs pasaulinę premjerą. Automobilių sporto įkvėptas lenktyninis koncepcinis modelis sukurtas taip, kad trasoje visiems leistų pajusti azartą ir suteiktų malonumą.

Sukurtas pagal naujos kartos „Hyundai i30“, „RN30“ buvo pagamintas kaip lenktyninis automobilis, projektuotas artimai bendradarbiaujant su „Hyundai Motorsport“ (HMSG), „Hyundai Motor“ Europos techniniu centru (HMETC) ir „Hyundai Motor“ techninių savybių gerinimo ir galingų transporto priemonių kūrimo padaliniu. Įspūdingas modelis išsiskiria apgalvota aerodinamine konstrukcija ir specialiai pritaikytomis, itin pažangiomis technologijomis, suteikiančiomis jaudinantį pasivažinėjimą dideliu greičiu.

Akivaizdu, kad grynų, darnių linijų „RN30“ siluetas perimtas iš naujos kartos „Hyundai i30“, tačiau žemesnis ir platesnis, siekiant didesnio stabilumo važiuojant dideliu greičiu ir posūkiuose.

Galingasis „Hyundai N“ koncepcinis modelis „RN30“ švęs pasaulinę premjerą 2016 m. Paryžiaus automobilių parodoje kartu su naujos kartos „Hyundai i30“ ir naujuoju „i10“. „Hyundai Motor“ spaudos konferencija įvyks 15:15 CEST stende Nr. 417, 3 salėje.