Fakto Autocentras – geriausia Nissan atstovybė Baltijos šalyse

 

UAB „Fakto“ autocentras jau penktą kartą per trylika metų pripažinta geriausia „Nissan“ atstovybe Baltijos šalyse.

„Nissan Nordic Europe, OY“ kompanija kasmet skelbia geriausiųjų atstovybių sąrašą. Tai atstovybės, kurios geriausiai laikosi nustatytų gamintojo gairių, užtikrina aukštą „Nissan“ klientų pasitenkinimo indeksą bei tinkamai atstovauja pačiam ženklui. Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikia  keturiolika „Nissan“ atstovybių.

„Aš labai didžiuojuosi savo komanda. Tokio lygio apdovanojimas įrodo, kad įmonė puikiai įgyvendina gamintojo programą ir atitinka visus reikalavimus, – komentavo UAB „Fakto Autocentras“ vadovas Donatas Rutkauskas. Pastaruosius kelerius metus „Nissan“ skiria daug dėmesio klientų pasitenkinimui bei „Nissan“ pažado klientams įgyvendinimui, todėl skiriant geriausio apdovanojimą, atsižvengiama į klientų atsiliepimus tiek perkant automobilį, tiek apsilankius servise. Džiugu, kad mūsų indėlis yra svarus, o Lietuva yra antroje vietoje Europoje pagal „Nissan“ klientų pasitenkinimo lygį.“

Nuo 2005 metų veikianti „Nissan“ atstovybė UAB „Fakto“ autocentras 2014 metais pripažinta geriausia visame Skandinavijos ir Baltijos šalių regione, o jos darbuotojai ne kartą apdovanoti geriausiais serviso ir pardavimų kategorijose. Šių metų „Nissan“ atstovybių suvažiavime UAB „Fakto“ autocentro darbuotojas Remigijus Akmenskas išrinktas geriausiu serviso priėmėju Baltijos šalyse. 

Pelnyti geriausios atstovybės Baltijos šalyse apdovanojimai: 2008m., 2009m., 2013m., 2014m ir 2018m. 2014 metais – geriausia Skandinavijos ir Baltijos šalių regione bei viena geriausių „Nissan“ atstovybių pasaulyje, kurią pasveikino tuo metinis „Nissan“ koncerno vadovas  Carlos Ghosn.