Du nauji „Hyundai“ modeliai sukrės rinką

  • „Hyundai“ drąsiai pasitiko rudenį, išleisdama į Lietuvos automobilių rinkas du naujus modelius – universalą „i40“ ir kupė „Veloster“.
  • „ix55“ turi visiškai naują variklį.
  • „Hyundai“ modelių pardavimas šiais metais išaugo 192 % Lietuvoje.
Universalas „i40“

Išankstinis universalo „Hyundai i40“ pardavimas prasidėjo jau liepos viduryje. Rugpjūčio mėnesį atstovybes pasiekė pirmieji modelių „i40“ pavyzdžiai, ir pagaliau atėjo ilgai lauktų bandomųjų važiavimų laikas. Pagrindiniai renginiai, susiję su „i40“ pardavimo pradžia, vyks antroje rugsėjo pusėje.

Universalų modeliams „i40“ siūlomi du benzininiai varikliai su tiesioginiu įpurškimu – 1,6 GDI ISG 135 AG ir 2,0 GDI 177 AG bei dyzelinis variklis 1,7 CRDi, tinkamas dviem galingumu besiskiriančioms versijoms (85 kW/115 AG ir 100 kW/136 AG). Be to, visiems automobiliams siūloma 6 pavarų greičių dėžė. 2,0 litrų benzininį variklį ir didelio galingumo dyzelinį variklį 1,7 CRDi galima gauti kartu su 6 pavarų greičių dėže. Automobilis turi du įrangos lygius: „Comfort“ ir „Style“.

Rekomenduojama kaina universalų modeliams „Hyundai i40“ prasideda nuo 69 900 Lt.

„Veloster“

Keturvietis sportinis kupė „Veloster“ išsiskiria praktišku trijų durų sprendimu 1+2, kuris, palyginus su kitais kupė modeliais, užtikrina gerokai didesnį laisvą priėjimą prie galinių sėdynių. Bagažo skyriaus talpa – 320 litrų, o užlenkus galines sėdynes talpa padidėja iki 1015 litrų. „Veloster“ aprūpintas varikliu GDI su 1,6 litrų darbiniu tūriu ir 140 AG, o prie jo galima išsirinkti 6 pavarų greičių dėžę arba pirmą „Hyundai“ 6 pavarų greičių dėžę su dviguba sankaba. „Veloster“ su rankine greičių dėže priklauso modelių serijai „Hyundai BlueDriveTM“, o tai reiškia, kad jis aprūpintas variklio automatinio paleidimo ir sustabdymo sistema ISG.

Komplektacijos lygis yra tik vienas, į kurį, be kita ko, įeina klimato kontrolė, radijas / grotuvas CD-/MP3 su 7 colių lietimui jautriu ekranu ir įvairiomis medijų funkcijomis, elektroninė stabilumo kontrolės sistema ESC, 17 colių lieti diskai, pastovaus greičio palaikymo sistema ir sportiniai sėdynių užvalkalai su „Veloster“ logotipu.

Šalia ryškių metalo spalvų gamykla-gamintojas kaip papildomą įrangą taip pat siūlo nuo priekinio krašto atsidarantį panoraminį liuką ant stogo, odinę apdailą ir elektra reguliuojamą atramą juosmeniui.

Rekomenduojama „Hyundai Veloster“ kaina prasideda nuo 75 900 Lt.

Modelio „ix55“ automobilis turi naują variklį

Po didelio septynviečio visureigio „Hyundai“ gaubtu dabar yra patalpintas naujas jėgos agregatas, atitinkantis ekologinės klasės „Euro5“ normas. Buvo padidintas tiek variklio 3,0 V6 CRDi galingumas (nuo 240 AG iki 250 AG), tiek ir jo sūkio momentas (nuo 451 Nm iki 471 Nm). Vidutinė kuro išeiga sumažinta iki 7,6 litrų šimtui kilometrų, o СО2 emisijos kiekis sumažintas 50-čia gramų kilometrui ir dabar sudaro 199 g/km.

„Hyundai“ Lietuvoje

Rugpjūčio mėnesio duomenimis „Hyundai“ pardavimo Lietuvoje apimtis, palyginus su praėjusiais metais, išaugo 192%, o rinkos dalis – 2,6%.

Populiaraus modelio „i30“ pardavimas, palyginus su praėjusiais metais, išaugo beveik tris kartus ir sudarė 63% visų „Hyundai“ pardavimų. Pastebimas labai didelis susidomėjimas miesto visureigiu „ix35“, turinčiu didelę paklausą; šiuo metu „ix35“ pardavimas sudaro 20% visų „Hyundai“ pardavimų Lietuvoje.

„Hyundai“ Europoje

Pirmoji šių metų pusė firmai „Hyundai Motor Europe“ buvo geriausia iš visų buvusių periodų. Nuo sausio iki birželio firma, palyginus su tuo pačiu praėjusių metų periodu, padidino pardavimo apimtį 9,1 %, pardavusi 208 225 automobilius, o tai sudaro 2,8 % Europos rinkos dalies.

„Hyundai“ – pati patikimiausia automobilių markė

Per tyrimą „Which? Car Survey 2011“, atliktą Anglijoje vykdant internetinę apklausą, nuo praėjusių metų gruodžio iki šių metų kovo mėnesio įvairius automobilius įvertino daugiau nei 500 000 skaitytojų. Apklausos rezultatai parodė, kad pati patikimiausia automobilių markė yra „Hyundai“.

„Hyundai“ klientai – patys ištikimiausi

Аutoritetingoji internetinė svetainė Kelley Blue Book kbb.com liepos mėnesį paskelbė, kad JAV rinkoje „Hyundai“ klientai yra patys lojaliausi. Remiantis KBB.com apibūdinimu, lojalus klientas yra „automobilio savininkas, kuris ruošiasi pirkti kitą tokios pačios markės automobilį“.