Atskleistos visiškai naujojo Hyundai i30 modelio užuominos, kurios pilnai bus atskleistos Ženevos automobilių parodoje.

Atskleistos visiškai naujojo Hyundai i30 modelio užuominos, kurios pilnai bus atskleistos Ženevos automobilių parodoje.

Image may contain: car, text that says "30"

Nuotraukose parodytas „N Line“ modelis, kuris atskleidžia stipresnį, ryškesnį dizainą.

Offenbach, 2020 m. Vasario 12 d. – „Hyundai Motor“ atskleidė pirmąjį naujojo i30 žvilgsnį prieš jo viešą pasaulinę premjerą 2020 m. Ženevos automobilių parodoje. Jame yra daugybė dizaino patobulinimų, įskaitant atnaujintus bamperius ir naujus LED priekinius žibintus.

„N Line“ modelį demonstruojančiuose nuotraukose galima įžvelgti keletą reikšmingiausių naujojo dizaino bruožų. Pakeistas priekinis buferis ir naujos grotelės su atnaujintu dizainu atskleidžia platesnį naujojo i30 vaizdą ir tvirtesnę jo stovėseną. Šiuos elementus papildo nauji LED priekiniai žibintai ir V formos integruoti dienos žibintai, kad būtų sukurtas įspūdingesnis automobilio įspūdis.
Tolesni naujojo „i30“ dizaino akcentai bus atskleisti, per ateinančias savaites, kai bus paviešinta daugiau nuotraukų. Ko galime tikėtis, tai atnaujinto galinio bamperio, galinių žibintų ir naujų lengvojo lydinio ratlankių. Taip pat bus patobulintas interjero dizainas, be kitų atnaujinimų, pateikiant naują 10,25 colių skaitmeninį prietaisų skydelį.

Su naujuoju „i30“ „Hyundai“ išleis populiariausio „i30 Wagon“ „N Line“ versiją, tai reiškia, kad sportiškas apdailos paketas pirmą kartą bus prieinamas visiems „i30“ kėbulų tipams.
Naujasis „i30“ bus pristatytas Ženevos automobilių parodoje 2020 m. Kovo mėn. Daugiau informacijos bus išleista artimiausiu metu.