Atsinaujinęs „Hyundai i20“: išmanesnis ir saugesnis

„Hyundai Motor“ toliau sėkmingai plečia B segmentą ir pristato atnaujintą „i20“ seriją. Siekiant pateisinti klientų lūkesčius, penkiaduris ir „Active“ modeliai dabar modernesni, o prie jų saugos funkcijų pridėtas „Hyundai SmartSense“ paketas. Taip pat automobilį galima komplektuoti su automatine septynių laipsnių pavarų dėže su dviguba sankaba (7DCT), kad vairuoti būtų ypač patogu. Tuo tarpu sistema „Idle Stop and Go“ (ISG) padės sumažinti CO2 emisijų kiekį.

„i20“ yra vienas iš mūsų DNR modelių. Europoje jis visą dešimtmetį išsilaikė perkamiausių automobilių sąrašuose, – teigia Andreas-Christophas Hofmannas, „Hyundai Motor Europe“ rinkodaros ir gaminių skyriaus viceprezidentas. – Atnaujinę „i20“ dizainą, saugumą, jungiamumą ir pavarų dėžę toliau stengiamės pateisinti klientų lūkesčius ir užtikrinti, kad ir toliau šį modelį lydėtų sėkmė“

Stilius: nauja ir modernesnė išvaizda

„i20“ stilius atnaujintas keliomis kryptimis. Elegantiškos „i20“ linijos pabrėžia jo rafinuotą kėbulą. Penkiadurio „i20“ modelio priekyje yra laiptuotos grotelės – visus „Hyundai“ automobilius vienijantis dizaino elementas. Be naujo, modernaus dizaino „i20“ pasižymi ir erdviu bei patogiu salonu.

Išorės dizainas

Siekiant, kad „i20“ būtų patrauklesnis ir išraiškingesnis, jo priekyje – naujų formų buferis su laiptuotomis grotelėmis. Penkiaduris „i20“ ir „Active“ modeliai taip pat išisskiria galiniais buferiais, kuriuose sumontuoti ryškūs žibintai, kuriantys dinamiško automobilio įspūdį. Naujai sukurtose bagažinės duryse dabar įrengta vieta valstybiniam numeriui. Drąsią išvaizdą paryškina 15 ir 16 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai.

Klientai gali rinktis iš dešimties kėbulo spalvų: be jau esamų spalvų „Passion Red“, „Aqua Sparkling“, „Cashmere Brown“, „Sleek Silver“, „Stardust“, „Polar White“ ir „Phantom Black“, „i20“ modelyje dabar galima rinktis ir naująsias „Tomato Red“, „Champion Blue“ bei „Clean Slate“.

Salono dizainas

Salonas taip pat pasižymi plačiu spalvų spektru, pabrėžiančių jaunatvišką „i20“ išvaizdą. Naujajame „Blue“ dizaino salone yra mėlynos spalvos elementų sumontuotų per visą prietaisų skydelio plotį ir aplink vidines durelių rankenas. Naujieji „Red Point“ ir „Blue Point“ salono pasirinkimai su raudonos arba mėlynos spalvos akcentais, tad klientai gali sukurti išskirtinę automobilio salono išvaizdą. Be to, „i20“ vis dar galima įsigyti rafinuotos „Black“ ar „Greyish Blue“ spalvos.

„i20“ vairuotojai taip pat džiaugiasi išskirtiniu erdvumu ir bekompromise 326 l talpos bagažine.

Modernus ir išmanus

Atnaujintame „Hyundai i20“ asortimente yra įvairių naujų ir pažangių jungiamumo funkcijų, kurias suporavus  su vairuotojo išmaniuoju telefonu, galima džiaugtis didesniu komfortu keliaujant. Klientai gali rinktis iš keturių skirtingų garso sistemų. Be garso sistemos su 3,8 colio įstrižainės ekranu, „Hyundai“ taip pat siūlo nespalvotą 5 colių įstrižainės ekraną. Nauja garso sistema su 7 colių įstrižainės ekranu suteikia galimybę lengvai prisijungti: klientai gali perkelti išmaniojo telefono turinį su sistemos ekranu naudodami „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ paslaugas. Tokiu būdu galima įsijungti išmaniajame telefone esančią navigacijos sistemą ir nereikia automobilyje integruotos navigacijos.

Lengva naudoti, lengva valdyti

„i20“ galima komplektuoti su trimis benzininiais varikliais. „Kappa“ 1,0 l T-GDI variklis, skirtas visiems „i20“ serijos modelias ir turi du galios pasirinkimus. 100 AG galios variklis turi penkių pavarų mechaninę pavarų dėžę, o galingesnis 120 AG variklis – šešių laipsnių mechaninę pavarų dėžę. Be to, abu variklius galima komplektuoti su automatine septynių laipsnių pavarų dėže su dviguba sankaba – pirmoji „Hyundai i20“ asortimente. „Kappa“ 1,2 l variklis, montuojamas į penkiadurius modelius. Jį galima rinktis pagal galingumą: 75 AG arba 84 AG. Abu varikliai montuojami su penkių laipsnių automatine pavarų dėže.

„Idle Stop and Go“ (ISG) yra standartinė funkcija visuose trijuose „i20“ variantuose. Jai veikiant sunaudojama mažiau degalų ir išmetamas mažesnis CO2 kiekis. Naudojant ISG, reikia mažiau degalų ir tai ypač akivaizdu važiuojant mieste, nes ISG automatiškai išjungia variklį, kai automobilis sustoja.

„Hyundai“ reaguoja į rinkos poreikius ir orientuojasi į efektyvias „i20“ modelio degalų sąnaudas. Siekiant  saugoti aplinką, 1,0 T-GDI variklyje sumontuotas kietųjų dalelių filtras. Tuo tarpu visi „i20“ varikliai atitinka „Euro 6d temp“ taršos reikalavimus.

Saugus ir patikimas: dabar i20ir su Hyundai SmartSense

Atsižvelgiant griežčiausius Europos saugumo standartus, „i20“ dabar komplektuojamas su naujausia aktyviosios saugos sistema „Hyundai SmartSense“ ir pagalbos vairuotojui sistemomis. Tai išvažiavimo iš juostos įspėjimo sistema (LDWS), kelio juostų laikymosi asistentas (LKA), susidūrimo išvengimo asistentas (FCA) važiuojant miesto ir tarpmiestiniais keliais, vairuotojo dėmesingumo įspėjimo sistema (DAW) ir tolimųjų šviesų asistentas (HBA).