Apie Nissan

Sostinės Laisvės prospekte įsikūrusio „Nissan” autocentro „Fakto Auto” plotas sudaro 3000 kvadratinių metrų, iš kurių 550 m² skirta prekybos salonui. Lietuvos atstovybė „Fakto Auto”, kuri laikoma didžiausiu ir moderniausiu Nissan centru visose Baltijos šalyse, sykiu tapo ir pirmuoju Nissan centru Baltijos regione, nuo pradžių iki galo pastatytu pagal naujausius Nissan Europe standartus. Nuo veiklos pradžios parduota daugiau nei 5300 naujų Nissan automobiių, apatarnauta daugiau nei 107 000 serviso klientų.

Klientų patogumui salone įrengtos poilsio zonos, nemokama kava, bevielio interneto prieiga, o atvykusius ryte vaišiname šviežiais pyragėliais. Salonas yra labiau oreantuotas į žmogų, sukurtas, kad jaustųsi laukiamas nepriklausomai ar atvažiuoja atlikti serviso aptarnavimo ar pirkti naują automobilį.

UAB „Fakto” autocentro servise, 1200m2 plote, atliekami Nissan markės automobilių remonto darbai:

 • techninis aptarnavimas;
 • garantinės ir pogarantinės priežiūros paslaugos;
 • automobilių diagnostikos darbai;
 • oro kondicionierių užpildymas;
 • ratų geometrijos reguliavimas;
 • padangų montavimas, balansavimas;
 • automobilių elektrinės dalies priežiūra bei diagnostika;
 • programinių modulių bei programų veiklos diagnostika;
 • kėbulo geometrijos atstatymo darbai;
 • kėbulo išrinkimo/surinkimo darbai;
 • paruošimo dažymui ir dažymo (vandens pagrindo dažais) darbai

Mūsų servise galite įsigyti automobilio priežiūrai reikalingų priemonių, detalių, aksesuarų, padangų.

Visos techninės priežiūros vietos yra aprūpintos moderniausia diagnostine įranga ir specialiais įrankiais. Darbus atlieka kvalifikuoti automobilių meistrai.

Mūsų sandėlyje visada yra atsarginių detalių, kurių reikia automobilių techniniam aptarnavimui bei dažniausiai pasitaikantiems gedimams šalinti. Užsakomos detalės pristatomos per 3-5 darbo dienas.

Visiems autoservise atliktiems darbams ir pakeistoms detalėms suteikiama garantija: originalioms detalėms 12 mėn., amortizatoriams – 24 mėn., darbams – 3 mėn., neoriginalioms detalėms – 3 mėn.

PRIPAŽINIMAS

2008 m. „Fakto Auto” pripažinta geriausia atstovybe Baltijos šalyse

2008 m. „Fakto Auto” pripažinta geriausia „Metro” atstovybe Baltijos šalyse

2013 m. „Fakto Auto” pripažinta geriausia atstovybe šiaurės Europoje

2016 m. „Fakto” Autocentras pripažintas moderniausiu autocentru Lietuvoje, kuris atitinka pačius aukščiausius Nissan reikalavimus

2017 m. Fakto Autocentras pripažintas geriausia Nissan atstovybe Baltijos šalyse! 

Rekvizitai.lt duomenimis paskelbtos LIETUVOS TOP ĮMONĖS 2017. Tarp 5% patikimiausių ir ekonomiškai stabiliausių Lietuvos TOP Įmonių patenka ir UAB „Fakto“ autocentras. Šis įvertinimas mums suteikia didesnį išorinį pasitikėjimą bei įrodo mūsų verslo stabilumą. Mes puoselėjame savo įmonių finansinę reputaciją ir plėtodami savo veiklą reprezentuojame skaidrų verslą, konkurencingumą, atsakomybę sau ir pagarbą savo verslo aplinkai.

2018 m. „Fakto Auto” pripažinta geriausia Nissan atstovybe Šiaurės Europje, Baltijos šalyse taip pat ir geriausias pardavėjas Baltijos šalyse.